Tālrunis: +371 2000 47 00       E-pasts: info@softhouse.lv

Demo

Logu un fasāžu mazgāšana

Mēs veicam ēku fasāžu stiklu un logu mazgāšanu ar specializētu un inovatīvu tehniku visa veida ēkām jebkurā augstumā. Izmantojot šādu tehniku, mēs ietaupām darbam nepieciešamo laiku un, pats galvenais, Jūsu naudu. Uzticiet rūpes par Jūsu ēkas logiem mūsdienīgam uzkopšanas servisam!

 

  • Logu mazgāšana lielā augstumā, jebkurā slīpumā
  • Grūti aizsniedzamu logu mazgāšana
  • Mazgāšana līdz ~25 metriem bez pacēlāja
  • Biroju, veikalu, privātmāju u.c. logu mazgāšana
  • Logu un fasāžu mazgāšana ar alpīnistiem (augstumam virs 25 metriem)

 

Logu mazgāšanas speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Kā arī mēs uzņemamies atbildību par savu darbu - uzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība.

Ja logu tīrīšanu no telpu iekšpuses var veikt pašu spēkiem, tad no ārpuses visbiežāk tas ir riskants vai neefektīvs pasākums. Īpaši gadījumos, ja logi ir jaunākās paaudzes un augstos ēkas stāvos. Tas pats attiecas uz veikalu skatlogiem.

Mūsu uzņēmums ēku logu un fasādes mazgāšanu veic ar tīru, caur Ionic Systems filtrācijas iekārtām laistu ūdeni, kas neatstāj nogulsnes un nepiesārņo apkārtējo vidi. Ar mūsu specializēto un inovatīvo tehniku iespējams veikt ne tikai logu, bet arī visa veida fasāžu mazgāšanu, reklāmas elementu (logo, burtu u.c.) mazgāšanu, kā arī citu grūti aizsniedzamu vietu mazgāšanu lielā augstumā.

 

 

Uzziniet par visiem mūsu pakalpojumiem - visi mūsu uzņēmuma pakalpojumi. Kā arī esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu telpu uzkopšanā.

Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas!

© www.softhouse.lv