Tālrunis: +371 2000 47 00       E-pasts: info@softhouse.lv

Demo

Sniega tīrīšana

Veicam gan lielu, gan mazu teritoriju tīrīšanu no sniega, izmantojot specializēto tehniku. Ja nepieciešams, veicam teritoriju kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem un sniega izvešanu. Iespējama sniega tīrīšana ar roku darbaspēku vietās, kur to nav iespējams veikt mehanizēti.

Piedāvājam

 

  • Sniega ceļu, ietvju tīrīšana
  • Apstrāde ar pretslīdes materiālu
  • Jumtu tīrīšana no sniega un ledus
  • Sniega izvešana

 

Uzņēmuma arsenālā ir dažāda veida un jaudas sniega tīrīšanas tehnika un tās aprīkojums. Mums ir vairākas sniega tīrīšanas tehnikas vienības. Traktori ir aprīkoti ar sniega lāpstām, smilšu kaisāmo tehniku un mehanizētām slotām. Tehnikas daudzveidība ļauj izvēlēties racionālāko tehnikas vienību sniega tīrīšanai un izvešanai Jūsu īpašumā.

 

Mūsu rīcībā ir nepieciešamie darbaspēka resursi, speciāls inventārs un tehnika, lai kvalitatīvi un operatīvi veiktu šāda veida darbus. Kopīgi ar Jums izrunāsim nepieciešamo un vēlamo darbu apjomu, apsekosim vietu, vienosimies par Jums izdevīgu laiku un termiņu.

 

 

Uzziniet par visiem mūsu pakalpojumiem - visi mūsu uzņēmuma pakalpojumi. Kā arī esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu telpu uzkopšanā.

Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas!

© www.softhouse.lv